Aktuální informace

Zde najdete změny v ordinačních hodinách a další aktuality z naší ambulance. Pokud s námi chcete zůstat ve spojení, sledujte nás na Facebooku!

Zdravotní sestra otevírá dveře do ordinace ORL

Přijmeme ambulantní sestru

Do našeho týmu v Poliklinice Modřany sháníme ambulantní endoskopickou sestru. Náplní práce je asistence u stroboskopických diagnostických výkonů a při hlasových terapiích. Jedná se o dvousměnný provoz, možný i částečný úvazek. Požadujeme flexibilitu a znalost práce s PC, znalost angličtiny výhodou. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv, možnost profesního růstu a zázemí moderního a pokrokového pracoviště. Životopis zasílejte na orl@fortmedica.cz.

Celý článek...

FortMedica a GDPR

Jaké změny na vás čekají v naší ordinaci od 25. 5. 2018? Zpracovali jsme do přehledných bodů nejzásadnější změny, věnujte jim prosím pozornost.   Hned na začátek bychom chtěli zdůraznit, že při sběru a zpracování vašich osobních údajů se řídíme v první řadě Zákonem č. 372/2011 Sb. o zdravotních službách, který nám uděluje povinnost od vás zjišťovat informace nezbytně nutné k vašemu vyšetření.   Poskytování informací po mailu/telefonu Při příchodu do ordinace budete

Celý článek...
FortMedica_ORL_Laryngologie

Nová laryngologická ordinace

Začátkem tohoto roku jsme v Modřanech otevřeli novou ordinaci, ve které kromě standardní ORL ambulance provádíme i specializovaná laryngologická vyšetření. Soustřeďujeme se na diagnostiku a léčbu onemocnění a poruch hlasu, polykání a mimojícnového refluxu. Ordinuje zde převážně MUDr. Renata Taimrová, která je také garantkou naší Laryngologické poradny.   Jaké služby konkrétně v naší nové laryngologické ordinaci nabízíme? Vyšetření NBI (Narrow Band Imaging) určené k odhalení časných nádorových změn na sliznici dýchacích a polykacích cest.

Celý článek...
FortMedica ORL Poliklinika Modřany rekonstrukce

Připravujeme se na rekonstrukci 4. patra v Modřanech

Na naší mořanské pobočce pomalu začínáme s rekonstrukcí druhé poloviny 4. patra, kam se plánujeme rozšířit. Za zhruba dva měsíce tedy budeme mít celé 4. patro Polikliniky Modřany jen pro sebe! Zajímá vás, co tady chystáme? Podívejte se na fotky! Z této místnosti bude čekárna, ve dveřích napravo bude nová ordinace.   V této ordinaci bude mít zázemí naše Spánková poradna.   Tato místnost se promění v ordinaci pro ultrazvukové vyšetření

Celý článek...
FortMedica komplexní ORL péče

Máme nové logo!

S radostí vám představujeme naše nové logo! Je to pro nás velká změna, ale věříme, že se vám bude líbit a brzy si na nový design zvyknete 🙂 Jak si můžete všimnout, v tomto novém designu jsou vedeny i naše nové webové stránky a postupně se mu bude přizpůsobovat i vzhled našich ordinací.

Celý článek...

Změny pracovní doby

Ve čtvrtek 20. 9. bude mít ordinace a audiocentrum na Zeleném pruhu otevřeno pouze do 14:00, děkujeme za pochopení.

Z důvodu nepřítomnosti MUDr. Taimrové jsou ve dnech 17. 9. a 24. 9. zrušeny odpolední ordinační hodiny (13:00-16:00).

Dne 11.9.2018 celá ordinace končí v 16:00. Děkujeme za pochopení.

MUDr. Taimrová nebude ordinovat 10. 9. - 28. 9. Místo ní vás ošetří někdo z právě přítomných lékařů, děkujeme za pochopení.

Na Zeleném pruhu bude 5. 9. místo MUDr. Černochové ordinovat MUDr. Groh 7:30 - 15:30.

Audiocentrum bude zavřeno ve dnech 30. 8. - 7. 9. z důvodu dovolené.

Dnes 23. 8. bude ordinační doba pouze do 14:00, děkujeme za pochopení.

MUDr. Kameníková nebude ordinovat v období 23. 8. - 21. 9., místo ní vás rádi vyšetří právě přítomní lékaři.

MUDr. Choudhary 15. 6. nebude ordinovat.

14. a 15. 6. bude na Zeleném pruhu ordinovat MUDr. Černochová místo MUDr. Groha v jeho ordinačních hodinách.

Sociální sítě